Alytaus kolegija Alytaus švietimo forumo ,,Septyni žingsniai – aktyviam gyvenimui“ – prizininkė

2015-11-16 Alytuje prasidėjo suaugusiųjų švietimo savaitės renginiai. Puiki pradžia buvo Alytaus švietimo forumas ,,Septyni žingsniai – aktyviam gyvenimui“. Puiki ir todėl, kad Alytaus kolegija buvo pripažinta kūrybingiausia Alytaus miesto suaugusiųjų švietimo organizacija, įteiktas išvaizdus pažymėjimas, pasirašytas LR švietimo ir mokslo viceministro dr. Rolando Zuozos, suaugusiųjų švietimo eksperto Europoje dr. Carlo Smaldone  Villlani, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno.

 

VIZITUOJANTIS DĖSTYTOJAS IŠ NORVEGIJOS

2015-11-16 – 27 dienomis Alytaus kolegijoje dėsto dr. Jan-Urban Sandal, solidus verslo ir ekonominės plėtros tyrėjas inovacijų ir socialinio verslumo srityje. Jis yra Fil. Dr. Jan-U. Sandal instituto, kuriame atliekami mokslo tiriamieji darbai ir dėstomi kursai paremti inovatyvia pedagogika, įkūrėjas ir prezidentas. Jis bendradarbiauja su tyrėjais, dėstytojais, verslininkais, studentais ir praktikais Norvegijoje bei visame pasaulyje mokslinių tyrimų, plėtros ir profesinio švietimo programose socialinių mokslų srityje. Jis taip pat yra vizituojantis J. Fedkovičiaus Černivitsų nacionalinio universiteto profesorius bei D. A. Šumpeterio ekonomikos mokslinių tyrimų centro Inovacijų, socialinio verslumo ir ekonomikos istorijos srities kopirmininkas. Dr. Jan-Urban Sandal kolegijoje dėsto 3 kursus: Socialinis verslumas, Inovacijų vadyba ir Paslaugų vadyba.

SKYPE konferencija su De Montfort Universitetu (Jungtinė Karalystė)

2015-11-17 Alytaus kolegijos studentai dalyvavo SKYPE konferencijoje su profesoriumi Richard Gatward, De Montfort universiteto Technologijos fakulteto Tarptautinės veiklos skyriaus vedėju. Jis pristatė galimybes tęsti studijas magistro laipsniui įgyti De Montfort Universitete bei atsakė į studentų klausimus apie studijų ir gyvenimo sąlygas Lesterio mieste, Jungtinėje Karalystėje.